Diagnostika složení těla na InBody ve firmách

  • Přejete si zdravější, spokojenější a produktivnější zaměstnance?
  • Chcete snížit nemocnost a zlepšit vztahy a atmosféru na pracovišti?
  • Víte, že zaměstnanci, kteří jedí nezdravě a nesportují, mají nižší produktivitu práce?
Mgr. Iveta Lišková, KS Europe

Pro Vaše zaměstnance Vám nabízíme:

  • diagnostiku složení těla na profesionálním analyzátoru InBody – jde o velmi přesnou, rychlou a bezpečnou metodu, která umožňuje analýzu tukové tkáně včetně nebezpečného útrobního tuku, svalové hmoty, obsahu minerálních látek a vody v jednotlivých částech těla, bazální metabolismus, obvody, případné otoky, metabolický věk a další informace. Každý zaměstnanec obdrží své výsledky v tištěné podobě formátu A4 s doplňujícím podrobným vysvětlením výsledků také v tištěné podobě. Zároveň ho upozorníme ho na případná rizika vyplývající z výsledků měření.
  • dozvíte se, jaká civilizační onemocnění Vám mohou hrozit (diabetes, osteoporóza, kardiovaskulární onemocnění nebo metabolický syndrom) a také informace o tom, jak rizikové hodnoty upravit.
  • možnost opakovaných měření s diagnostickým výstupem umožňujícím porovnání vývoje hodnot (např. s roční periodicitou).
  • případně další odbornou pomoc při úpravě stravovacích návyků s ohledem na zdravotní stav – formou následných konzultací v poradně (případně na pracovišti – dle dohody se zaměstnavatelem).

Můžeme pro Vás připravit měření ve Vaší firmě např. na firemních akcích typu „Dny zdraví“nebo poukázky na měření pro Vaše zaměstnance se zajímavou slevou. 

Inspirativní pro nás byly dny zdraví firmy KS Europe, s.r.o., na jejichž realizaci jsme se již po několikáté podílely, a které probíhaly přímo ve výrobních halách společnosti. Provedli jsme diagnostiku složení těla opakovaně u 150 zaměstnanců, kterým jsme poskytly diagnostický výstup a krátkou individuální konzultaci.

Komentáře jsou vypnuty.